Ker so pri nas zaposleni na 1. mestu!

Moj Računovodja je več kot računovodski servis. S podjetji, katerim opravljamo računovodske storitve, sklepamo dolgoročna partnerstva z veliko mero osebnega pristopa. Ekipa naših računovodij se nenehno izpopolnjuje na vseh področjih računovodstva in dajatev. V kolektivu smo zaposleni mladi in mladi po srcu, vestni in ambiciozni sodelavci. Pridruži se nam in spoznaj družino Moj Računovodja.

Aktualna delovna mesta

Opis delovnega mesta z dne 22.01.2024

Zaradi povečanega obsega dela iščemo osebo v LJUBLJANI in MURSKI SOBOTI za delovno mesto:

 SAMOSTOJNI RAČUNOVODJA

Na delovnem mestu bo kandidat samostojno opravljal naslednja dela in naloge:
  • Vodenje poslovnih knjig
  • Knjiženje in kontiranje
  • Obračun DDV
  • Obračun plač
  • Razna poročila
  • Vodenje evidence osnovnih sredstev
  • Fakturiranje
  • Plačilni promet
  • Obdelava plač
  • Priprava plačilnih in potnih nalogov
  • Samostojna izdelava zaključnega računa in obračunov
Pričakujemo
  • vsaj dve leti delovnih izkušenj v računovodskem servisu,
  • poznavanje davčne zakonodaje,
  • poznavanje računovodskih programov,
  • sposobnost hitrega tipkanja in vnašanja podatkov
  • komunikativnost pri delu s strankami.
Kandidatom nudimo
  • dinamično delo,
  • prilagodljiv delavni čas,
  • zaposlitev za nedoločen čas,
  • stimulativno plačo,
  • možnost napredovanja.

Vaše ponudbe nam pošljite na e-mail: info@mojracunovodja.eu ali pisno na naslov Moj Računovodja, Stegne 13 G, 1000 Ljubljana
Prošenj, ki ne izpolnjujejo zgoraj omenjenih osnovnih zahtev za delovno mesto, ne bomo obravnavali!